O MNĚ

Jmenuji se Silvie Kozubíková.

...s vlasy jsem si hrála už od mala. Postupem času mě zajímaly více a více. A co budu dělat, až budu "velká", bylo jasné. V pubertě jsem stříhala rodinu, tréninkem byli bratři. Tehdy se u nás ke kadeřníkovi nechodilo. Co jsem odkoukala od maminky, která po domácku stříhala sousedy, jsem zkoušela po svém na bratrech. Šlo mi to :-), a tak jsem byla "žádanější". Startovaly úpravy kamarádek na plesy. Učesat je a namalovat bylo vzrušující. Na mě nezbyl čas, tak jsem šla jak princezna Koloběžka první: učesaná - neučesaná, namalovaná - nenamalovaná :-), ale přesto to stálo za to.  Kamarádky mi dovolily i stříhat a barvit, a tak jsem více zkoušela a poznávala. Tekla přes mě tvořivá energie, kterou si dnes uvědomuji ještě více.

Pořádná škola a učení začalo, když jsem chodila na kurzy, semináře a školení. Uvědomovala jsem si, že "kadeřničina" je moje práce, můj koníček, moje radost, má seberealizace. To je to, co chci DĚLAT, POZNÁVAT A PŘEDÁVAT.

Můj sen byl...

Jednou budu mít své kadeřnictví.

A ten se mi splnil v roce 2017.

Tvořím prostor přátelský, kde je možné najít pro sebe péči, odbornost, porozumění a tvořivost.

Velmi mě naplňuje objevovat a odkrývat dokonalost každé ženy osobně.

I já nestíhám v dnešním světě rychlosti inovací a pokroku. A proto zakládám projekty (kurzy, semináře a konzultace) na míru pro každou ženu, která pro sebe hledá plnou péči a poradenství. Ze všech stran na nás útočí inovace, novinky, lepší a lepší výrobky, účesy... kdo se v tom má už vyznat. A proto vraťme se zpátky ke kořínkům a objevujme společně to pravé pro nás.

...ať jsme krásné a šťastné, Silvie.