KURZY PRO ŽENY

Péče o vlasy může být radost. Radost z toho, jaké vlasy mám právě já a ne někdo jiný. Srovnávání s ostatními je naprosto zbytečné, protože ve velké míře to, co vidíme jinde, je jen klam. Nemusíme mít drahou kosmetiku nebo drahého kadeřníka, abychom porozuměli svým vlasům. Učím to i své zákaznice.

Myslela jsem si, že budu školit jen kadeřnice. Už jsem jich několik školila, ale postupem času mi došlo, že chci dělat kurzy a semináře pro všechny ženy.  Pro ženy, které chtějí poznat své vlasy. Pro ženy, které se rozhodly barvit doma samu sebe nebo svou rodinu a přátele.

Pustit "osvětu" o vlasech všem ženám...

Z toho pramení má touha vzdělávat ženy, předávat zkušenosti a poznání do praktického a krásného světa žen.

Krásné vlasy jsou nám všem dostupné a dokonce je máme, jen to nevnímáme.


Seminář

Poznejte své vlasy

Ukážeme si správný proces mytí vlasů, jejich foukání a vysoušení. Vše si budete moci vyzkoušet na modelce.

Zdiagnostikuju vaše vlasy a povíme si, jak a proč používat styling. Který je pro váš typ vlasů nejvhodnější. Naučíme se také, jak správně používat kulmu či žehličku na vlasy (můžete vyzkoušet na sobě či na modelce). Zkonzultujeme spolu i vhodný střih a barvu pro vás.

Workshop

Barvení "ženy sobě"

Praktický kurz. Barvíte doma maminku, babičku, sestru nebo kamarádku barvami z drogerie?

Do tohoto kurzu přijdete s osobou, kterou doma barvíte, a tady ji budete barvit. Naučím vás správnému a kvalitnímu barvení.Workshop

Sama sobě kadeřnicí

Praktický kurz, pro ženy, které se chtějí naučit si samy správně nabarvit vlasy a jak správně použít profesionální barvy.

Naučíte se přímo na místě barvy namíchat, aby nám vyšel vybraný odstín. Jak barvu nanést, umýt. A jak se o nabarvené vlasy starat. Ukážeme si také, jak si vlasy správně vysoušet a foukat.

 

Seminář

Vlasy našich dětí

...připravuje se...


Nová data kurzů pravidelně vypisuji sem i na mou facebookovou stránku.

Nabízím také možnost uspořádání kurzu po domluvě, např. pro skupinky kamarádek, které vyplní kapacitu kurzu.

Pokud se kapacita kurzu nenaplní, navrhu účastnicím jiný termín.